ساختار: شاخه ای در ایران به عنوان بخشی از گروه شرکت های "کسب و کار روسیه"
 
تاریخچه: شعبه ایران در سال 2017 آغاز شد، "کسب و کار روسیه" در سال 1990 تاسیس شد.
 
کسب و کار: مهندسی و تجهیزات پیچیده ای از کافه های فیلم، آشپزخانه و غذای لذت بخش. ما یک شریک از شرکت های معروف جهان در بازار امتیاز (مدال طلا، PCO، ساحل همیلتون، و غیره)
 

حوزه
: این شرکت در ایران بخشی از گروه شرکتهای "تجارت روسیه" است که مقر آن در مسکو است. 20 دفاتر در بزرگترین شهرهای روسیه، اوکراین، قزاقستان، قرقیزستان، مغولستان.
 
شعبه ایران خوشحالم که خدمات به شرکای محلی ارائه می دهد: توزیع کنندگان، نمایندگان، سازندگان سینما، طراحان و مشتریان نهایی (پارک های تفریحی، سینما). ما به دنبال شرکایی هستیم که با سینما کار می کنند و درصد خوبی از پاداش آنها را ارائه می دهیم.
 
تولید: گیاهان تولیدی در مسکو، Odintsovo-city و Tver-city. این شرکت مادر دارای سه کارخانه است که تجهیزات، مواد خام، مواد مصرفی، مبلمان و محصولات غذایی را برای فروش در سینما (اسنک، آجیل، پاپ کورن، تراشه) تولید می کند.
 
کارمند
: بیش از 500 نفر در تمام ساختارها مشغول به کار هستند. در حال حاضر تیم ما در تهران کوچک است، بنابراین ما به طور فعال برای نمایندگان و نمایندگان که در کسب و کار سینما ارتباط دارند، به دنبال است.

ارائه ویدئو از شرکت پارس تجارت درخشان پیش

کانال یوتیوب ما

ما طراحی نوار فیلم و رستوران ها. تیم طراحان در مسکو واقع شده و دارای تجربه گسترده ای با انواع مختلف مشتریان است. ما در مورد آخرین روند در تجهیز آشپزخانه مجوز، در مورد رایج ترین اشتباهات طراحی می دانیم و ما خوشحالیم که تجربه خود را با سینما در ایران به اشتراک بگذاریم.

ما تجهیزات شرکت های پذیرایی با تجهیزات تکنولوژیکی، وسایل آشپزخانه حرفه ای، تجهیزات آشپزخانه و نوار تجهیزات را داریم

ما نحوه کار بر روی تجهیزات عرضه شده را بیان می کنیم. دستورالعمل ها، آموزش، مشاوره اسکایپ با مهندسین ما به شما کمک می کند تا به درستی اجرا و استفاده از این تجهیزات را انجام دهید.

ما پروژه ها را در آشپزخانه مجوز در سینما، مفاهیم در صنایع غذایی و صنایع سرگرمی و پیاده سازی آنها توسعه می دهیم.

ما تجهیزاتی را که توسط ما تامین می شود سرو می کنیم.

ما طراحی و ساخت تجهیزات تکنولوژیکی، حرارتی و خنثی، بار شمارنده، مبلمان، ساخت و ساز تبلیغات، منو، جعبه نور، ناوبری داخلی، بسته بندی کاغذ برای پاپ کورن، مواد افزودنی طعم و روغن برای کسب و کار امتیاز. اگر بخواهید بخشی از کسب و کار ما باشید لطفا با آقای مهدی شکوخبین، مدیر شعبه ایران تماس بگیرید:

shokouhbin.mehdi@yahoo.com
+98 919 925 2620